Airzone + Mitsubishi FDUM71VH – Easyzone 25 plus met 4 zones
| Zones: 4 zones | |
| Kilowatt: 7,1 kW |
| Koelvermogen | 7,1 kW A++ |
| Verwarmingsvermogen | 8,0 kW A+ |
| Wifi | WiFi module ingebouwd |
| Geschikt voor | Ruimtes tot 245m³ |
| Rendement | SEER 6,9 / SCOP 4,5 |
| Inhoud pakket | Pakket, leidingen optioneel |
Op voorraad
Beschrijving
Één totaaloplossing voor 4 ruimtes
Dit pakket bevat:
Mitsubishi RC-ES1
Aansturing
Filterkit
Standaard inbegrepen
FDUM 71 VH
De FDUM 71 VH is een plat satellietmodel cassetteunit die lucht aanzuigt en uitblaast via kanalen. Het model heeft een statische druk tot 100 Pa en kan eenvoudig ter plaatse worden omgebouwd naar luchtaanzuig van onderen. Het heeft een geïntegreerde aansluiting voor verse- en afvoerlucht en maakt gebruik van een energiebesparende DC-ventilator. De cassetteunit beschikt ook over een ingebouwde condenspomp met een opvoerhoogte van 600 mm en een hot-start en hot-spurt-functie voor snelle opwarming van koude ruimtes.