Airzone + Mitsubishi FDUM50VH – Easyzone 25 plus met 3 zones
| Zones: 3 zones | |
| Kilowatt: 5,0 kW |
| Koelvermogen | 5,0 kW A+ |
| Verwarmingsvermogen | 5,4 kW A |
| Wifi | WiFi module ingebouwd |
| Geschikt voor | Ruimtes tot 180m³ |
| Rendement | SEER 5,82 / SCOP 3,89 |
| Inhoud pakket | Pakket, leidingen optioneel |
Op voorraad
Beschrijving
Één totaaloplossing voor 3 ruimtes
Dit pakket bevat:
Mitsubishi RC-ES1
Aansturing
Filterkit
Standaard inbegrepen
FDUM 50 VH
De FDUM 50 VH is een plat satellietmodel met luchtaanzuig en uitblaas via kanaal. Het kan eenvoudig op locatie worden omgebouwd naar luchtaanzuig van onderen en heeft een statische druk tot 100 Pa. Deze cassetteunit heeft een geïntegreerde aansluiting voor verse- en afvoerlucht en een energiebesparende DC ventilator. De ingebouwde condenspomp heeft een opvoerhoogte van 600 mm. De unit beschikt over een hot-start en hot-spurt-functie voor een snelle opwarming van koude ruimtes. Optionele comptrol regelsystemen zijn beschikbaar voor bedrijfs- en storingsmeldingen, temperatuurgrenswaarde-alarm, remote ON/OFF, sequencing, meet- en regelsoftware en GBS-aansluitingen, evenals een aanwezigheidssensor.